zdjęcie: Uczciwe nastolatki przyniosły do ostrowskiej komendy znaleziony portfel z dokumentami i pieniędzmi / fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej
Właściciel zguby miał dużo szczęścia, że jego portfel znalazły uczciwe nastolatki. Dziewczyny przyniosły portfel do ostrowskiej komendy.

Wczoraj przed godz. 9:00 do ostrowskiej komendy przyszłe dwie młode dziewczyny. Jedna z nich 16-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego przekazała z-cy dyżurnego, że na ul. Partyzantów chwilę wcześniej znalazły portfel z dokumentami i pieniędzmi. W portfelu były m.in dokument tożsamości, prawo jazdy, karty bankomatowe oraz pieniądze w tym w obcej walucie łącznie prawie 3 tyś zł.

Jeszcze tego samego dnia około południa do ostrowskiej komendy przyszedł właściciel zguby pytając "czy może ktoś nie znalazł" jego portfela. 43-letni ostrowianin był pozytywnie zaskoczony, że miał tyle szczęścia, że jego portfel znalazły uczciwe młode dziewczyny. Szczęśliwy 43-latek postanowił za pośrednictwem dyżurnego skontaktowaać się z nimi żeby im osobiście podziękować za uczciwość.