zdjęcie: Przyszedł do ostrowskiej komendy a był poszukiwany przez katowicki wymiar sprawiedliwości / fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej
Mieszkaniec powiatu ostrowskiego dopiero za 3 lata odzyska wolność.

Wczoraj rano ostrowscy policjanci otrzymali do realizacji z Sądu Rejonowego w Katowicach nakaz doprowadzenia do zakładu karnego 39-letniego mieszkańca gminy Wąsewo. Mężczyzna nie stawił się w więzieniu w wyznaczonym terminie więc Sąd postanowił wydać nakaz jego doprowadzenia. Podczas porannej wizyty policjantów 39-latka nie było w domu. Po południu mężczyzna sam zgłosił się do ostrowskiej komendy nie świadomy celu wizyty policjantów. Wówczas mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Następnie zostanie przewieziony do zakładu karnego który opuści dopiero po upływie 3 lat.

zdj. poglądowe

mł.asp Marzena Laczkowska