Poważny wypadek z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego

zdjęcie: Poważny wypadek z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego / fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej
Zderzenie kierującego rowerem z autem niestety często kończy się poważnymi obrażeniami dla kierującego jednośladem. Do takiego poważnego wypadku doszło wczoraj na terenie miasta.

Wczoraj po południu dyżurny ostrowskiej komendy odebral informację o wypadku na ul. S.Duboisa. Na miejsce pojechali ostrowscy policjanci z ruchu drogowego gdzie dokumentowali przebieg zdarzenia. W wypadku uczestniczył 79-letni rowerzysta mieszkaniec powiatu ostrowskiego oraz 24-letnia kierująca audi również z powiatu ostrowskiego. Policjanci na miejscu sprawdzili stan trzeźwości 24-latki - była trzeźwa. 79-latka z uwagi na ciężkie obrażenia przetransportowano do szpitala. Okoliczności wypadku badają policjanci z wydziału kryminalnego ostrowskiej komendy.

W związku z tym poważnym zdarzeniem apelujemy zarówno do rowerzystów jak i kierowców aut o zachowanie ostrożności na drodze i jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego.