Poszukiwani zatrzymani przez policjantów

zdjęcie: Poszukiwani zatrzymani przez policjantów / fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej
Zatrzymywanie poszukiwanych osób to jedne z głównych zadań policjantów, realizowane na polecenie Sądu lub Prokuratury.

Wczoraj po południu policjanci z nurskiego posterunku zatrzymali na terenie gminy Szulborze Wielkie 29-latka. Mężczyzna był poszukiwany przez ostrowski i wołomiński Sąd. Zgodnie z wyrokami 29-latek ma zasądzoną karę pozbawienia wolności na rok i prawie 2 miesiące.

Również wczoraj po południu na terenie miasta dzielnicowy z gm. Stary Lubotyń zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. 50-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego unikał 10 miesięcznej kary pozbawienia wolności. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie a dziś przewieziono ich do zakładu karnego gdzie odbędą zasądzone kary.

mł.asp Marzena Laczkowska