Nietrzeźwy awanturował się z partnerką

zdjęcie: Nietrzeźwy awanturował się z partnerką / fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej
Nietrzeźwy mieszkaniec powiatu ostrowskiego awanturował się ze swoją partnerką. Podczas kłótni m.in szarpał ją i popychał, policjanci znaleźli u niego też marihuanę. W związku z tym został zatrzymany w policyjnym areszcie.

W środę wieczorem dyżurny ostrowskiej komendy odebrał zgłoszenie o awanturze w jednym z domów na terenie miasta. Na miejscu ostrowscy policjanci ustalili, że nietrzeźwy (ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie) 36-latek podczas kłótni z partnerką m.in szarpał ją, popychał i wyzywał. Mężczyzna został zatrzymany, policjanci znaleźli też u niego marihuanę. Gdy 36-latek wytrzeźwiał, dzielnicowy wydał wobec niego 14-dniowy :

- zakaz zbliżania się do partnerki na mniej niż 100 metrów

- nakaz opuszczenia zjmownego wspólnie mieszkania/domu oraz zakaz kontaktowania się z partnerką.

Mężczyzna odpowie też za posiadanie narkotyków.