zdjęcie: Nie miał uprawnień a i tak postanowił kierować autem, został zatrzymany przez policjantkę ruchu drogowego / fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej
Mieszkaniec powiatu ostrowskiego zignorował fakt braku uprawnień i mimo to postanowił kierować autem. Jego jazdę zakończyła policjantka ruchu drogowego.

Wczoraj od rana teren miasta patrolowała policjantka z ruchu drogowego. Na ul. Małkińskiej zatrzymała do kontroli drogowej kierującego toyotą. Na fotelu kierowcy siedział 47-latek z powiatu ostrowskiego. Podczas kontroli okazało się, że 47-latek nie ma uprawnień do kierowania autem. W związku z tym policjantka przygotowała dokumentację na podstawie której funkcjonariusz zespołu wykroczeń skieruje wniosek do sądu o ukaranie.