zdjęcie: Małkińscy policjanci zatrzymali mężczyznę wobec którego sąd wymierzył karę pozbawienia wolności / fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej
Niemal codziennie ostrowscy policjanci otrzymują do realizacji nakazy doprowadzenia wydane przez sądy lub prokuratury.

Wczoraj rano małkińscy policjanci otrzymali do realizacji nakaz doprowadzenia wydany przez węgrowski wymiar sprawiedliwości wobec 43-latka. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny( na terenie gminy Małkinia Górna) i tam go zatrzymali. 43-latek został przewieziony do ostrowskiej komendy gdzie w policyjnym areszcie oczekiwał na odkonwojowanie do zakładu karnego. Najbliższy rok mężczyzna spędzi w więzieniu.