zdjęcie: Kolejne nieudane internetowe zakupy, pomimo wpłaty pieniędzy produkt nie dotarł do kupującej / fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej
Kolejna mieszkanka powiatu ostrowskiego padła ofiarą oszustwa podczas internetowych zakupów, kobieta wpłaciła całą kwotę a mimo to nie otrzymała przesyłki.

Mieszkanka powiatu ostrowskiego zgłosiła, że pod koniec kwietnia w jednej z aplikacji zauważyła ofertę sprzedaży włosów słowiańskich o wartości ponad 700zł. Kobieta postanowiła je kupić, wpłaciła całą kwotę na rachunek podany przez sprzedającą. Niestety pomimo wykonania przelewu nie otrzymała towaru ani wpłaconych pieniędzy. Sprawę prowadzą ostrowscy policjanci z wydziału kryminalnego.

Jeszcze raz apelujemy do mieszkańców powiatu ostrowskiego o większą ostrożność podczas internetowych zakupów. Wpłacając całą kwotę przed otrzymaniem towaru/produktu narażamy się na przykre konsekwencje. Decydując się na zakupy poprzez internet stosujmy zasadę ograniczonego zaufania aby nie stracić czasu, pieniędzy i niepotrzebnych nerwów.

mł.asp Marzena Laczkowska