Kierował autem bez uprawnień, został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego

zdjęcie: Kierował autem bez uprawnień, został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego / fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej
Mieszkaniec powiatu ostrowskiego będzie odpowiadał przed sądem za kierowanie autem bez uprawnień, mężczyzna został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego.

Wczoraj wieczorem policjanci z ruchu drogowego patrolowali teren miasta. Na ul. B.Prusa zatrzymali do kontroli drogowej kierującego vw. Podczas weryfikacji danych mężczyzny w bazach danych otrzymali informację, że 35-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego nie ma uprawnień do kierowania autem. W związku z popełnionym przez mężczyznę wykroczeniem, policjanci przygotowali dokumentację do wniosku do sądu. Dalsze czynności przeprowadzi policjant/tka z Zespołu Wykroczeń.