Zmiana organizacji ruchu! Zamknięty węzęł Ostrów Mazowiecka Północ!

Już dziś został zamknięty węzeł Ostrów Mazowiecka Północ na trasie S8 w związku z czym powstanie zmożony ruch na ulicach miasta. Kierowców apelujemy o zachowanie należytej ostrożności.

W dniu dzisiejszym został zamknięty węzeł Ostrów Mazowiecka Północ. W wyniku czego ruch na drogach na terenie miasta ulegnie w znacznym stopniu zwiększeniu, co może wpłynąć na stan bezpieczeństwa. Apelujemy do kierowców a także innych uczestników ruchu o zachowanie należytej ostrożności, wyrozumiałości oraz ograniczonego zaufania. Ponadto przypominamy o zwracanie szczególnej uwagi na oznakowanie znajdujące się na drogach (dotyczące zmiany organizacji ruchu) a nie sugerowanie się nawigacją, która może wprowadzić nas w błąd.

Do czasu zakończenia prac drogowych celem uniknięcia komplikacji na trasie kierowcom jadącym w kierunku Ostrołęki zalecany jest objazd przez Różan (droga DK 60 i DK61) oraz kierującym którzy potrzebują jechać w kierunku Łomży o kierowanie się na Zambrów (droga S8 i DK63).

sierż.szt. Emilia Podbielska

-0.8°C